Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

aktualne oferty pracy - kliknij

Tworzymy nowe rozwiązania. Ambitnie idziemy własną drogą i wiemy że nasza determinacja w działaniu umożliwi nam realizacje wszystkich wyzwań, które przed sobą stawiamy.

Wyznaczamy sobie ambitne cele i często pracujemy w zespołach. Uwalniamy twórczość po to, aby ostateczny efekt naszych prac idealnie odpowiadał na potrzeby naszych Klientów.

Jesteśmy elastyczni, by odpowiadać na potrzeby rynku i naszych Klientów. Wiemy, że nasza praca ma bezpośredni związek z zadowoleniem z usług.

Chętnie się uczymy od siebie wzajemnie, a także poprzez aktywne uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności. Zależy nam, aby nasi pracownicy rozwijali swoją wiedzę i umiejętności, by móc realizować cele i podejmować wyzwania w nowych dla siebie obszarach.

W pracy potrafimy się także bawić. Dają ku temu okazję różne konkursy i gry szkoleniowe, w których wykazując się kreatywnością i zaangażowaniem można liczyć na atrakcyjne nagrody.

U nas dobrze się będą czuły osoby lubiące środowisko pracy, w którym wiele się dzieje. Jesteś przedsiębiorczy, lubisz wyzwania, nie unikasz odpowiedzialności? Zapraszamy! Tworzymy atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności. U nas liczą się Twoje pomysły - czekamy na nie. Jeżeli lubisz stawiać sobie cele i je realizować, nasza Firma jest miejscem dla Ciebie. Praca w tak dynamicznej firmie jak nasza wymaga również otwartości na zmiany i nastawienia na ciągłe doskonalenie i rozwijanie się, przede wszystkim w obszarze kompetencji miękkich.

 

PROGRAM SPRAWIEDLIWA REKRUTACJA

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest zaprezentować kandydaturę swojej osoby podczas tradycyjnej 15 minutowej rozmowy kwalifikacyjnej , a decyzje podejmowane w oparciu o rozmowę oraz dokumenty aplikacyjne często są niesprawiedliwe oraz mylne zarówno dla kandydata jak i firmy. W związku z powyższym proponujemy Ci sprawiedliwy proces rekrutacji gdzie decyzja nie jest podejmowana tylko i wyłącznie w oparciu o dokumenty aplikacyjne i rozmowę , każdorazowo przeprowadzamy jednorazowy dzień praktyki bezpośrednio po rozmowie wstępnej, który ma na celu bliżej poznania kandydata, spędzasz dzień w dziale w którym kandydujesz o posadę z osobą doświadczoną , która pokazuje Ci bezpośrednio stanowisko pracy jak i zbiera informację na temat twojej osoby( wrodzone,nabyte umiejętności których ze względu na młody wiek/brak doświadczenia nie ma na CV) Poprzez taki proces masz pewność że rekrutacja przebiegła w sposób sprawiedliwy , a decyzja została podjęta w oparciu o powyższe w dodatku nie przez jedną osobę a cały zespół.

 

WSPARCIA DLA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA

Dla nas brak doświadczenia lub wiek kandydata nie jest przeszkodą . W każdej placówce występują fachowcy którzy tylko i wyłącznie zajmują się szkoleniem jak i przygotowaniem nowych pracowników- specjalny program szkoleniowy wstępujący w strukturach firmy powoduje że tworzymy nasz zespół od podstaw, przez okres 3 mc nowy pracownik otrzymuje codziennie olbrzymi zastrzyk wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w dziale w którym pracuje, przygotowuje to kompletnie do wykonywania zawodu.Jest to idealne rozwiązanie dla osób młodych , bez doświadczenia bądź chcących zawód zmienić.

 

PROGRAM SZKOLEŃ PROMANAGERS

Nie zatrudniamy managerów prowadzących nasze oddziały, doświadczenie kadry zarządzającej pozwala na selekcjonowanie oraz wyszkalanie kadry managerskiej z pośród naszych pracowników. Liczne kursy z min: - zarządzania - administracji - przemówień publicznych - umiejętności przekazywania wiedzy Dają szansę młodym osobom często bez doświadczenia na promowanie ich na wysokie stanowiska oraz rozpoczęcie kariery zawodowej.

 

NIEUSTANNY ROZWÓJ.

Całymi zespołami bierzemy udział również w zewnętrznych wydarzeniach ułatwiających rozwój. Wybrane szkolenia/imprezy, w których uczestniczyliśmy:

       

  

 

© direct promo 2013